Наразі достеменно невідомо, скільки окупантів отримали поранення та чи є пошкодження будівель на тимчасово окупованій території нашої держави.

До теми Відчувається снарядний голод: як підрив залізниці біля Мелітополя впливає на логістику росіян

Під Мелітополем пролунали вибухи

Міський голова Мелітополя Іван Федоров наголосив, що окупантам в українському Мелітополі "гучно не тільки від грози та грому". Зокрема, він розповів, що приблизно о 14:30 під окупованим містом квітла "бавовна".

Жителі міста і навколишніх селищ повідомляють про вибухи на Півдні – зі сторони Молочного лиману,
– заявив Федоров.


Приблизне місце "бавовни" під Мелітополем / Фото з телеграм-каналу Івана Федорова

За його словами, на місці вибухів ворог облаштував військові бази й полігони для навчання майбутніх російських солдатів, яких кидатимуть на фронт проти українців. Мер Мелітополя відзначив, що окупанти "спочатку навчаються, а потім мінусуються".

Окупантам біля Мелітополя не надто добре й по-домашньому

  • В окупованому Мелітополі вранці 13 жовтня пролунав потужний вибух, який було чутно навіть у Маріуполі. Як з'ясувалось, Сили спеціальних операцій ЗСУ підірвали залізничну колію, внаслідок чого було пошкоджено залізничне полотно й потяг.
  • Цю залізницю росіяни використовували для постачання російській армії боєприпасів, палива тощо з Криму до Мелітополя та Дніпрорудного. Таким чином це була вже 10 успішна операція наших захисників у окупованій Запорізькій області.
  • До цього вибухи у Мелітополі лунали наприкінці вересня 2023 року. мер Мелітополя Іван Федоров повідомив про 5 вибухів у районі міста. Згодом Сили оборони розповіли, що завдали успішного удару по штабу окупантів у районі тимчасово окупованого Мелітополя.
  • Того ж дня вибухи також лунали й у населеному пункті Молочанськ на тимчасово окупованому Запоріжжі. Зокрема, там знищили адміністрацію, яку застосовував ворог для власних потреб.