Однак червона тканина з серпом і молотом перетворилась на лахміття. Про це 24 каналу розповів наш кореспондент із Запоріжжя.

До теми У Мелітополі чули вибух: після нього росіяни почали перестрілку

Наразі в тимчасово окупованому Мелітополі на центральній площі міста висить пошматований радянський символ.

У москалів все невисокої якості. І прапори, як виявилось, також,
– наголосив журналіст 24 каналу.

Порваний радянський прапор у центрі Мелітополя висить як символ того, на що взагалі здатні рашисти.

Як зазначили у виданні "Телеграф", арку визволителів на площі Перемоги в самому серці Мелітополя до окупації була прикрашена українським прапором, але після захоплення міста росіянами її швидко "деукраїнізували".

Нагадаємо, радник голови Офісу Президента Олексій Арестович зазначив, що на тимчасово окупованих територіях є доволі активний партизанський рух. Наприклад, у Мелітополі партизани вбили російських військових високого рангу.

Радянське лахміття у центрі Мелітополя / Фото "Телеграфу"

Яка ситуація у Мелітополі: останні новини

Поки що у Мелітополі окупанти продовжують контролювати місто та навіть "розважаються". Заради цього вони переїхали автомобіль, у салоні якого була жінка.

19 травня Олексій Арестович підтвердив інформацію щодо підриву колій біля російського бронепоїзда у Мелітополі.

Обстріли Запоріжжя: важливі новини

  • Російські окупанти 17 травня обстріляли з артилерії Оріхове та Гуляйполе. Внаслідок обстрілів було пошкоджено близько десятка будинків місцевих мешканців.
  • У житлових будинках – зруйновані дахи, двері та вікна, розбиті двори та прибудинкові споруди.
  • Ворожі снаряди влучили в об'єкти інфраструктури в селищі Преображенка Пологівського району. Там росіяни розтрощили сільський магазин. Внаслідок обстрілу він загорівся.
  • ​В окупованих Пологах російські загарбники вкрали з банкомата майже 400 тисяч гривень. Вони скористались тим, що після обстрілу зруйнували фасад магазину, де був банкомат.