Іван Федоров повідомив 11 березня о 09:30, що в Мелітополі знову гучно.

Дивіться також "Росіяни й не підозрюють": українські партизани зайшли у Мелітополь і влилися у ворожі структури

У Мелітополі знову гучно

За інформацією місцевих мешканців, у північній частині міста пролунало 10 потужних вибухів. Як стало відомо згодом, вони гриміли через запуски ворожих ракет з полігону в районі Семенівки в сторону Молочного лиману.

Ра*исти зробили з Мелітополя суцільну військову базу, а навколо міста влаштували полігони,
– підкреслив Іван Федоров.

При цьому всі військові бази російських військ розташовані в безпосередній близькості до міста та інших населених пунктів. Через це місцеві мешканці перебувають під постійною небезпекою.

З Мелітополя створюють фортецю

Нещодавно міський голова Мелітополя Іван Федоров зазначив, що росіяни обрали місто, як такий логістичний та адміністративний свій центр й будують з нього фортецю. За його словами, вони зробили вже декілька ешелонів окопів з різних боків, починаючи з боку Василівки, Бердянську, й безпосередньо самого Херсонського напрямку.

Зазначимо, що вечір 5 березня видався дещо вибуховим для окупантів у тимчасово окупованому Мелітополі. У місті пролунали 2 гучні вибухи. Тож Федоров повідомив, що внаслідок нещодавньої "бавовни" сотні окупантів більше ніколи не зможуть повернутись з Мелітополя, хіба що в чорних пакетах.

Нещодавно стало відомо, що так звана окупаційна влада Мелітополя планує зробити місто обласним центром тимчасово окупованої Запорізької області.

Українські партизани зайшли у Мелітополь

  • Українські партизани продовжують працювати над звільненням рідної землі. Вони вже увійшли у Мелітополь. Ба більше, встигли інтегруватися у ворожі структури.
  • Відомо, що у Мелітополі зараз працює військовий партизанський рух "Атеш".
  • Партизани іронічно зауважили, що вже надіються на те, що зможуть смакувати мелітопольською черешнею. Ясна річ, робити це тоді, коли місто вдасться звільнити з-під окупації. Вони підкреслили, що "настав час діяти".