Окупанти можуть відібрати квартиру чи будинок або підселитися, щоб використовувати мирне населення у ролі "живого щита". Про це 24 Каналу розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Дивіться також У Якимівці під Мелітополем пролунали вибухи: росіяни бідкаються на обстріл "іноземними ракетами"

Свавілля росіян

У Мелітополі росіяни намагаються "націоналізувати" майно українців. Зокрема, це стосується тих квартир та будинків, які наразі стоять порожні, а їхні власники виїхали з тимчасово окупованої території.

По-друге, вони проводять так звану "звірку" в тих будинках, де хтось проживає. Росіяни перевіряють чи проживають там ті, хто прописаний і за документами володіє цим житлом. Якщо ні – "націоналізують" і відбирають у мешканців,
– розповів міський голова Мелітополя.

Але якщо власник перебуває на місці і демонструє усі документальні права на власність, це не означає, що його не виселять. Росіяни чинять справжнє свавілля і беззаконня.

Іван Федоров про дії російських окупантів у Мелітополі: дивитись відео

Ба більше – росіяни підселяються до квартир та будинків мирних мешканців. Це робиться для того, щоб у разі необхідності прикриватися ними, як "живим щитом".

"Ми у свою чергу розуміємо, що для наших військових життя мирної людини – найдорожче, що є", – відзначив Федоров.

Що відбувається у Мелітополі: останні новини

  • Попри те, що росіяни досі використовують свій брехливий лозунг "Росія назавжди" на тимчасово окупованих територіях, самі ж окупанти вже готуються до відступу. Але вони шукають агентів, які б працювали на цих територіях після деокупації.
  • Тим часом російським окупантам дуже некомфортно у Мелітополі. 19 листопада там пролунали чергові потужні вибухи. "Приліт" стався у місці розташування одного з ворожих угруповань.
  • 20 листопада "бавовна" вітала окупантів зранку. Місцеві чули декілька глухих вибухів, після чого зник зв'язок.