Вибух добряче налякав окупантів

Попередня причина вибуху – старання сил спротиву, адже 90% мелітопольців налаштовані рішуче проти приєднання до росії. Місцеві телеграм-канали пишуть, що внаслідок вибуху пошкоджень зазнав фасад будівлі, потерпілих серед колаборантів немає. Уточнюють, що це поки що.

Увага Під Мелітополем "відправили на концерт кобзона" членів "комісії з референдуму", – ЗМІ

Вибух стався в ніч проти 9 серпня біля торгового центру, в якому російські окупанти готувалися до фейкового "референдуму". Загиблих немає, проте морально-психологічний стан загарбників різко погіршився.

Партизани передали привіт колаборантам

Зазначається, що у такий спосіб партизани передали окупантам попередження про те, що на них чекає у разі продовження підготовки до "референдуму".

Мелітопольські партизани передали звістку всім колаборантам, які готують фейковий референдум у Запорізькій області. У ніч з 8 на 9 серпня поки ЗСУ відпрацьовували по військових базах, розташованих у промзонах, близько 22:00 вибух прогримів і в самому центрі міста біля штабу "єдиної росії",
– йдеться у повідомленні.

Уточнюють, що штаб був розміщений у ТЦ "Фокстрот". Там наразі гастролери з росії разом із зрадниками готуються до липового голосування.

Про відкриття штабу "єдиної росії" у Мелітополі повідомлялося у липні.


У Мелітополі прогримів вибух біля штабу "єдиная росія" / Фото телеграм-канали


Вибух пошкодив будівлю штабу окупантів / Фото телеграм-канали


Жертв внаслідок вибуху немає / Фото телеграм-канали

Чи можливий псевдореферендум у Мелітополі

  • росіянам складно вести підготовку до псевдореферендумів у Мелітополі, вони не можуть знайти колаборантів серед місцевого населення. А відтак, довелось навіть завезли у місто своїх посіпак – колаборантів.
  • Раніше окупанти повідомляли про намір провести так званий "референдум" на тимчасово окупованих територіях 11 вересня 2022 року.
  • Проте спротив місцевих жителів змушує ворога міняти свої плани. Так загарбники не виключали, що у Мелітополі "голосування" проводитимуть вдома.
  • 7 серпня президент Володимир Зеленський заявив, що у разі проведення псевдореферендумів на окупованих територіях півдня України Росія закриє будь-яку можливість переговорів з нашою державою.

Більше про це – провести "референдум" у Мелітополі неможливо, 2 бази орків не функціонують: дивитись відео