Автомобілем, який вибухнув у Мелітополі, користувалися співробітники ФСБ та колаборант, що під час окупації очолив лінійний відділ поліції. Про це в ефірі національного телемарафону розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

До теми Відірвало ногу: поліцейський-колаборант постраждав від вибуху в Мелітополі

Хто саме користувався авто до вибуху

Іван Федоров розповів, що під час вибуху в авто перебували двоє осіб. Міський голова зауважив, що машиною користувалися два види спецслужб.

На цьому автомобілі регулярно їздили співробітники ФСБ. Вони були відомі в Мелітополі тим, що приїжджали до церков і тероризували священнослужителів. Декількох з них ФСБ-шники навіть взяли в полон, а пізніше депортували.

Окрім того, машиною користувався місцевий колаборант. Раніше він працював в українських службах та виконував функцію контролю внутрішньої безпеки в поліції. під час окупації він зрадив Україну та перейшов на бік ворога. Колаборант виконував обов'язки керівника лінійного відділу, зазначив Федоров.

Читайте також 1,5-мільйонна армія та новий план: що задумали Путін і Шойгу

"Постраждалий" перебуває в реанімації

Мер Мелітополя зазначив, що один з "постраждалих" перебуває на лікарняному в реанімації. Ходити він вже не зможе.

Це приклад того, що точно ніхто (з колаборантів – 24 канал) не сховається, не зможе уникнути відповідальності. Хтось буде сидіти у в'язниці, хтось – під слідством, а хтось таким чином, як вчорашні колаборанти, буде на лікарняному ліжку у "найкращому випадку",
– підсумував міський голова Мелітополя.

Також він додав, що окупанти вживають надмірні заходи безпеки та продовжують терор мирного населення. Загарбники проводять фільтрацію. Ситуація загострюється тим, що місто майже повністю закрите. Тож ні в'їхати, ні виїхати неможливо. Окупанти тримають людей у заручниках.

Коротко про вибух авто колаборантів у Мелітополі

  • 23 грудня у Мелітополі перед входом до парку Горького прогримів вибух. Підірвався автомобіль Renault Duster. Окупанти спочатку традиційно брехали, нібито ніхто не постраждав. Втім, згодом повідомили про двох травмованих.
  • Пізніше у мережі показали фото автомобіля, що палав.
  • Пропагандисти запевнили, що в машині були співробітники російських спецслужб.
  • Серед "постраждалих" внаслідок вибуху поліцейський-колаборант. Ймовірно, йдеться про колишнього співробітника внутрішньої безпеки Національної поліції Андрія Блавацького. Втім, Федоров зазначив, що варто дочекатися офіційного підтвердження.
  • Внаслідок вибуху зраднику відірвало ногу.