Заяви про спроби нелегалів потрапити в Україну навіть підтверджували відеороликом. Однак з'ясувалося, що це неправда.

Читайте також Українських нацгвардійців відправили на охорону кордону з Білоруссю: потужне відео

Соцмережі пишуть про "спробу нелегалів прорватися в Україну"

У мережі 18 листопада почали розповсюджувати відео, на якому група людей начебто перетинає кордон з Україною у Чорнобильській зоні. Далі їх разом з провідником затримує нібито група швидкого реагування.

Ба більше – на ролику навіть є частина допиту, де "громадяни Пакистану та Афганістану зізнаються, що хотіли через Україну потрапити до Євросоюзу".

Мігранти начебто хотіли потрапити в Україну: дивіться відео

Інформація виявилася фейком

Речник Держприкордонслужби Андрій Демченко у коментарі 24 каналу зазначив, що ця інформація – фейк. Насправді на кордоні у Київській області все спокійно, а жодних спроб нелегально перетнути межу країни не було.

Згодом інформацію прокоментували й у Нацполіції. Правоохоронці зазначили, що під час моніторингу мережі поліція Вишгородщини виявила публікацію про те, що у зоні відчуження затримали групу нелегальних мігрантів, які перетнули кордон з території Білорусі.

Вказана інформація не відповідає дійсності,
– наголосили у відомстві.

Жодних затримань мігрантів, які потрапили до Чорнобильської зони, не було.

Кордон на межі з Білоруссю посилено охороняють: що відомо

  • З 8 листопада на польсько-білоруському кордоні загострилася ситуація – там зібралися тисячі мігрантів з країн Близького Сходу.
  • Аби уникнути поширення міграційної кризи на територію України, Міністерство внутрішніх справ перенаправило додаткові сили Національної гвардії на українсько-білоруський кордон. Бійці Нацгвардії мають допомогти підрозділам Державної прикордонної служби та Національної поліції контролювати там ситуацію.