Паломник поцілував шеврон у вигляді червоно-чорного прапора із зіркою Давида на формі українського воїна. Зворушливий момент зафіксував фотограф Владислав Мусієнко.

Дивіться також Масова молитва за Україну, серцевий напад у паломника: як хасиди святкують Рош га-Шана в Умані

Боєць з шевроном "Азова" приїхав в Умань на святкування Рош га-Шана

Оновлення! Спершу у соцмережах з'явилися повідомлення, що цей чоловік ймовірно з "Азову" через його нарукавник. Фотограф Владислав Мусієнко заявляв, що на світлині міг бути зображений азовець з позивним "Ребе". Однак представники бригади заявили "Буквам", що цей чоловік не є військовослужбовцем "Азова".

Людина на фото – не наш боєць,
– сказали справжні представники "Азова".

Наразі невідомо, чому цей чоловік носить нарукавний знак "Азова", якщо він не є азовцем.

Фотограф Мусієнко повідомив, що зробив щемливу світлину 16 вересня.

Умань, Україна. Хасид-прочанин цілує шеврон у вигляді червоно-чорного прапора з зіркою Давида на руці українського військового полку "Азов" із позивним "Ребе",
– підписав світлину Владислав Мусієнко.

Мусієнко зазначив, що "Ребе" захищає Україну від російських окупантів. Боєць приїхав із передової на східному напрямку, щоб разом з іншими вірянами в Умані відсвяткувати Рош га-Шана.

У коментарях до допису Владислава Мусієнка користувачі соцмереж висловлюють своє захоплення потужною світлиною.


Як у мережі реагують на фото бійця з хасидом / Скриншот

Українці оцінили фото та не приховують свого захоплення. Крім цього, люди не залишили без уваги й російських пропагандистів, як можна помітити. Дійсно, для росіян подібний вияв поваги був би незрозумілим.

Як хасиди святкують Рош га-Шана в Умані

  • Рош га-Шана – це юдейське свято, яке відзначає початок юдейського нового року в єврейському календарі. У 2023 році святкування Рош га-Шана у хасидів припало на 15 – 17 вересня.
  • Свято Рош га-Шана є одним із найважливіших свят в юдейській релігійній традиції і має велике релігійне та культурне значення для єврейського народу.
  • У 2023 році до Умані на святкування приїхали понад 32 тисячі хасидів. Опівдні 15 вересня тисячі хасидів в Умані помолились за Україну. Вони молились на вулицях кварталу, слова молитви лунали з гучномовців. Хасиди просили в Бога мир по всій території України.