Про це заявив командувач Сухопутних військ Олександр Сирський. Він наголосив, що попри те, що ЗСУ наразі контролюють незначну частину Бахмуту, значення його оборони не втрачає своєї актуальності.

Дивіться також Військові знають, як не допустити помилок, – Зеленський уточнив відповідь про "взяття" Бахмута

Ми продовжуємо просуватись по флангах у передмісті Бахмута і фактично до взяття міста у тактичне оточення. Завдяки цьому ми зможемо контролювати всі висотні будівлі, зайняті, ворогом і поступово їх знищувати. Це позбавляє ворога контролю за підступами до міста і дає нам певні тактичні переваги,
– зазначив Сирський.


Cирський розповів про ситуацію у Бахмуті / Фото Military Media Center

Генерал-полковник повідомив, що у ході роботи з командирами детально розібрали наші дії і порядок знищення ворога. наголосивши, що Сили оборони продовжують оборону.

"Ситуація складна, але під контролем", – додав Сирський.

ЗСУ не залишили Бахмут

Попередньо речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий наголосив, що українські військові не залишили Бахмут і продовжують утримувати позиції в місті, відбиваючи атаки армії Росії.

У 3-тій ОШБ повідомили про просування в місті

У третій штурмовій бригаді повідомили про успіхи на полі бою, бійці продовжують вибивати окупантів із позицій під Бахмутом.

1730 метрів у довжину, та в глиб – ще 700 метрів зачищеної від ворога території,
– йдеться у повідомленні.

Зазначають, що при спробі повернути відбиті раніше українськими бійцями позиції, підрозділи 72-ї бригади російської армії зазнали поразки – "їх розбито у мотлох".

"Лише за вчорашні бої було знищено 23 окупанти, а понад 40 стали "трьохсотими". Ліквідовано і ворожу техніку, зокрема танки", – прозвітували військові.

До теми Росіяни втратили понад 100 000 військових під Бахмутом, – Байден

Уточнюють, що бойові завдання виконали бійці 2-го штурмового батальйону.