Крім цього, російські добровольці зазначили, що населений пункт покинули всі представники російської влади. Ба більше, окупанти навіть не подумали про евакуацію свого населення.

Дивіться також Прогнозують довготривалі бої: які сюрпризи чекають на росіян на прикордонних територіях

РДК контролює Нову Таволжанку на Бєлгородщині

Російські добровольці виклали кілька відео, на яких заявляють, що їхні бійці продовжують контролювати село Нова Таволжанка у Бєлгородській області. Таким чином вони спростували заяви окупантів, щодо "повернення" населеного пункту назад у путінську Росію.

РДК контролюють Нову Таволжанку: дивіться відео

Крім цього, РДК також виклали інше відео, де зауважили, що це селище не цікавить ні регіональну, ні федеральну владу. Тому на місці діють саме вони.

Єдину владу в покинутому селищі міського типу становлять сили РДК,
– заявили добровольці

Російські добровольці продовжують "звільняти" Росію: дивіться відео

Наостанок вони зазначили, що доля Росії не хвилює Кремль "за межами Москви". До того ж місцева влада давно вже не має ніякого контролю над ситуацією у населеному пункті.

Окупанти відреагували на заяви РДК

Російські пропагандисти, як завжди, спростовують інформацію про "звільнення" Нової Таволжанки Російським добровольчим корпусом. За їхніми словами, вони нібито змогли визначити геолокацію місця знімання відео і виявили, що РДК перебувають на околицях селища.


Пропагандисти буцімто вирахували геолокацію РДК / Фото з російських телеграм-каналів

Вони також додали, що на цій вулиці "диверсанти" були й раніше, але змогли просунутися на 350 метрів далі. Пропагандисти також стверджують, що не знають дати, коли знімали це відео.

Крім цього, окупанти опублікували відео, де пропонували літній жительці Нової Таволжанки поїхати з населеного пункту, попри це вона абсолютно не хотіла цього робити. Наразі достеменно невідомо, наскільки справжнім є це відео і коли саме його зафільмували.

Пропагандисти "вмовляють" жінку поїхати з Нової Таволжанки: дивіться відео

На відео жінка стверджує, що вона "не хоче покидати дім, який отримав її чоловік". До того ж вона не хоче "бігати по кутках", шукаючи житло для себе. Однак врешті-решт все ж погодила поїхати після того, як населений пункт нібито обстріляли.

Російські добровольці звільняють Бєлгородщину: що відомо

  • Нова фаза операції зі звільнення Росії від режиму Путіна РДК та легіоном "Свобода Росії" розпочалась 1 червня 2023 року. Тоді російські добровольці почали бойові дії у напрямку Шебекіно, що поблизу Бєлгорода.
  • Згодом, за кілька днів легіон "Свобода Росії" та Російський добровольчий корпус зайшли у передмістя Шебекіно. Там вони закріпилися на позиціях і планують іти далі.
  • Також РДК запропонував "жест доброї волі" губернатору Бєлгородської області Гладкову. Добровольці запропонували віддати російських полонених за можливість поспілкуватися з чиновником.