Невдалі уроки майбутнього

Відлік часу треба рахувати з 2014 року, Революції гідності. До цього часу ми займалися громадським аквізмом: свобода слова, протистояння режиму. Ми пробували дізнаватися, що таке велика політика, мірили свої сили. Це було для нас уроком.

У facebook ми були чемпіонами, але цього замало. Життя – не соцмережі, набагато більше відбувається за межами соцмереж.

Чим більше місто, тим воно складніше для нас є. На Тернопільщині та Донбасі в нас кращі результати, бо там, де "ніжками" можна було дійти до виборця, там був кращий результат.

Про прихід в партію Лещенка, Заліщук та Найема

Те, що "ДемАльянс" став відкритою платформою єднання — це наслідок усвідомлення того, що самостійно важко, ми занадто слабкі поодинці, тому треба шукати можливості, щоб поєднати зусилля.

"ДемАльянс" після об’єднавчих процесів абсолютно очевидно стає ледь не єдиною монопольною альтернативою для багатьох молодих людей, які прагнуть змін.

Читайте також: Лідер "ДемАльянсу" не відкидає можливість дострокових виборів до парламенту

Про політичні амбіції

Ми претендуємо на 15% демократичного електорату. Наша ціль – не 5%. І це реально. Рейтинги партій падають.

Те, чим відрізнявся раніше, і буде відрізнятися "ДемАльянс" — це для виборця не цікаво. Це наша незалежність від олігархів, фінансова прозорість.

Коли ми виходимо на вулиць і спілкуємося з людьми, то для виборців все одно ким фінансується політична партія.

Відмінність від інших політичних сил

Щодо партії Сакварелідзе та Каська, то я ставлю під сумнів їх здатність створити не БПП-2. Хоча б тому, що всі ті, хто є в їх ядрі – це представники старої системи. Якщо б хтось міг побудувати щось якісно інше, що відрізнялося б від БПП чи "Нашої України", вони б давно б це зробили. В Україні усі хочуть наслідувати успішний приклад. Порошенко є прикладом для наслідування.

Читайте також: Голова "ДемАльянсу" розказав, чому не вдалось об’єднатись із Саакашвілі

Про тарифи

В нас є Програмна заява, яка зафіксувала певні пріоритети. Питання тарифів буде розглядатися на початку жовтня.

Моя особиста думка — я проти дикого популізму. Тарифи мають бути обґрунтованими. Але люди повинні розуміти, за що вони платять. Має бути система субсидій. В людей має бути можливість платити і заробляти.

Більше — дивіться у програмі.