Відео агресивної суперечки між біженцями на кордоні зафіксували на камеру. Згодом його оприлюднили у мережі.

Читайте також Білорусь заявила про загиблого на кордоні з Литвою мігранта

Конфлікт через взуття на кордоні

У пункті розміщення на кордоні Білорусі та Польщі 28 листопада виникла бійка. Вона спалахнула після того, як біженці не змогли поділити останню пару зимового взуття, яке їм привезли як допомогу.

У мережі наголошують, що приводів для суперечок у мігрантів безліч: від одягу до сигарет чи гарячої води. Все начебто є, але наявна й велика конкуренція.

Мігранти побилися за пару взуття: дивіться відео

Біженці вдячні, але інколи хочуть більшого

Деякі мігранти так звикли до гуманітарної допомоги, що інколи вимагають більшого. Про це розповів генеральний секретар Білоруського товариства Червоного Хреста Дмитро Шевцов.

Всі, без винятку, вдячні, але зрозуміло, апетити ростуть. Коли люди жили в лісі, вони були щасливі, були раді, що до них приїхали, просто привезли воду і просто якісь продукти,
– розповів Шевцов.

Напередодні ж мігранти просили поміняти взуття, якщо воно їм не підійшло.

Мігранти на кордоні Білорусі та Польщі: головне

  • На польський кордон зі сторони Білорусі мігранти з країни Близького Сходу прийшли 8 листопада. Вони залишаються там і досі.
  • Біженці періодично намагаються силою прорвати кордон у напрямку Польщі. Нещодавно польський міністр оборони Маріуш Блащак заявив, що Білорусь змінила тактику щодо мігрантів – вони намагаються перетнути кордон малими групами, але в різних місцях.