Один з депутатів "Опозиційного блоку", екс-регіонал Михайло Добкін заявив, що від сьогодні, 3 жовтня, він безпартійний. Про це політик написав у себе в Facebook.

Читайте також: За які партії проголосує Донбас: красномовні дані

Обурення в нього викликало голосування за судову реформу представниками "Опозиційного блоку", яку підтримали 20 з 43 депутатів у парламенті. Сам Михайло Добкін та ще один депутат – Вадим Новинський проголосували проти.

При цьому Вадим Новинський після голосування заявив, що всередині "Опозиційного блоку" назріває внутрішня опозиція, передає "Інтерфакс".

"Я висловлюю свою незгоду з дією частини народних депутатів від фракції "Опозиційний блок", з керівництвом нашої фракції і оголошую про те, що ми разом зі своїми колегами, однодумцями, які не голосували за цю судову реформу або голосували проти неї, будемо створювати платформу опозиційну всередині "Опозиційного блоку", – заявив Вадим Новинський.

Читайте також: Хто з депутатів найбільше пропускає засідання Верховної Ради

Він пояснив також рішення тим, що "ми не хочемо йти ні на які домовленості з цією владою" і небажанням надавати влади контроль над судовою гілкою.

При цьому парламентарій підкреслив, що це рішення аж ніяк не є розколом в партії і у фракції.

"Ні в якому разі це ніякий не розкол. Ми на розкол ніколи не підемо в нашій партії. Ми однодумці в ідеологічному плані, але з якихось тактичних кроків ми залишаємо за собою право діяти інакше і оголошуємо про створення окремої платформи всередині "Опозиційного блоку", – пояснив Вадим Новинський.