Саакашвілі поскаржився судді на тяжкий стан здоров'я і показав, наскільки критично він схуд. Зауважимо, що одразу після цього відеозв'язок "раптово" перервався.

Читайте також "Його навмисно катують": Україна офіційно просить Грузію віддати Саакашвілі на лікування

"Мій стан різко погіршився": Саакашвілі дистанційно приєднався до засідання

Міхеіл Саакашвілі справді перебуває у тяжкому стані – про це свідчать скриншоти, зроблені з ефіру засідання суду, де він узяв участь дистанційно. Зазначимо, що відкрите засідання відбулося у рамках справи про відтермінування вироку або звільнення політика. Його транслював один з місцевих телеканалів.

Експрезидент Грузії приєднався до суду дистанційно / Скриншот з відеотрансляції засідання

По відеозв'язку Саакашвілі розповів, що погано почувається і потребує лікування. Щоб довести це, він підняв футболку – по змарнілому тілу політика видно, що йому необхідна допомога.


Саакашвілі сильно змарнів / Скриншот з відеотрансляції засідання суду

Всі свої знання я віддав до Грузії… Зараз я віддав своє здоров'я, і ​​єдине, про що прошу, щоб дали мені можливість отримати адекватне лікування. Якщо потрібно, то я віддам своє життя. Мій стан різко погіршився,
– сказав експрезидент Грузії.

Звісно, одразу після цього відеокамеру Саакашвілі вимкнули. Втім, скриншоти з прямої трансляції згодом опублікували на офіційній сторінці політика у Facebook.

Стан Міхеіла Саакашвілі справді критичний /Скриншот з відеотрансляції засідання суду

До теми Потрібно не допустити загибелі Саакашвілі в ув'язненні – це буде перемогою Путіна, – Деканоїдзе

Напередодні соратник Саакашвілі повідомив, що політик в реанімації

Добрий друг та соратник колишнього президента Грузії Георгій Чіладзе заявив, що політик перебуває у реанімації. Однак у лікарні заперечили цю інформацію.

Водночас мати Саакашвілі каже, що самопочуття сина погіршилося – він знову втрачав свідомість. Крім того, у нього тримається температура близько 39 градусів.