Повітряну тривогу на Миколаївщині оголосили о 20:40. Передувало цьому попередження, що ворог запустив з півострова Крим дрони-камікадзе. А вже майже через годину стало відомо, що в регіоні пролунали вибухи.

Читайте також Росія знову атакує "Шахедами": у кількох областях – повітряна тривога

Що відомо про вибухи на Миколаївщині

21:19 у Повітряних силах зазначили, що "Шахеди" у повітряному просторі Миколаївщини. Додали, що вектор руху ударних безпілотників – північно-західний.

21:38 моніторингові канали сповістили про те, що вдалося збити кілька "Шахедів". Також попередили мешканців Снігурівки про те, що буде гучно. Крім того, зазначили, що існує загроза для Миколаївської та Кіровоградської областей.

21:40 ЗМІ почали писати про те, що на Миколаївщині пролунали вибухи під час повітряної тривоги. Мешканців закликають залишатися в укриттях, адже загроза ударних БпЛА зберігається.

21:48 місцеві ЗМІ також повідомили про те, що вибухи пролунали у Херсоні. Достеменно невідомо, чи пов'язано це з атакою дронами-камікадзе. Хай там як, в регіоні лунає повітряна тривога.

21:55 Станом на цю хвилину повітряну тривогу оголосили у кількох областях: Херсонській, Миколаївській і Кіровоградській.

У ніч проти 3 грудня збили 10 "Шахедів"

  • Звернімо увагу, що в ніч проти 3 грудня російські військові вкотре атакували Україну "Шахедами". Як зазначають у Повітряних силах ЗСУ, запустили їх з району Приморсько-Ахтарська. Також окупанти вдарили однією керованою авіаційною ракетою X-59 з повітряного простору Бєлгородської народної республіки.
  • Відомо, що ударні дрони атакували у декілька хвиль. Вони заходили через окуповану Херсонщину на територію Миколаївської області. Власне, на Миколаївщині, у зоні відповідальності повітряного командування "Південь", знищили більшість "Шахедів". Решта рухалася у північно-західному напрямку та були збиті у районі Старокостянтинова на Хмельниччині.
  • За результатами бойової роботи протиповітряна оборона Повітряних сил і Сил оборони України знищила 10 "Шахедів". Також не досягла своєї цілі керована авіаційна ракета X-59.