Про них в ефірі 24 Каналу розповів політтехнолог Михайло Шейтельман. Він пригадав, як підлітки підірвали будівлю ФСБ і як в Білорусі шукали викрадений віртуальний танк.

Дивіться також Реінкарнація Жириновського, – Фейгін розповів про перспективи партії Пригожина

Шукали віртуальні танки

У Росії в Minecraft відбуваються дуже страшні справи, іронічно відзначив Шейтельман. Так, декілька років тому підлітки "підірвали" віртуальну будівлю ФСБ, а вреальному житті їх заарештували правоохоронці і навіть дали не умовні терміни.

"Мені це нагадує історію про викрадений танк, коли починалися ці ігри "танки-онлайн" у 2010-х роках і в Білорусі ще не розібралися з ними. Тоді один гравець подав скаргу, що його танк викрали, а білоруська міліція відкрила кримінальну справу і розшукувала винуватця. Ну бо викрадення транспортного засобу, у них є стаття, все було офіційно", – розповів політтехнолог.

Михайло Шейтельман про дивні речі у Росії: дивитись відео

Добре продумана акція

А щодо "шабашу" біля віртуального пам'ятника Жиріновському, то це добре продумана акція, відзначив спікер. Особливо на фоні повідомлень про ШІ на базі інтелекту Жирівновського, який планують розробити в Росії.

Тобто це нейромережа, якій "згодують" всі виступи Жиріновського, вона буде говорити, як Жиріновський і візьме участь у виборах,
– відзначив він.

Зазначимо, Minecraft – відеогра, яка показує тривимірний згенерований світ з кубічних блоків, що можна виокристовувати на свій розсуд. Гра не ставить якихось конкретних цілей, а пропонує можливість досліджувати світ. Гравці можуть побудувати будь-які об'єкти за допомогою блоків, які спочатку треба зібрати.

Жиріновський у Minecraft: що відомо

  • 1 травня російські так звані ЗМІ повідомили про "акцію" для прихильників покійного лідера ЛДПР Владіміра Жиріновського у Minecraft. Там створили 200-метровий пам'ятник російському діячу. Дехто з користувачів засмутився, що той зовсім не схожий на оригінал та звинуватив у недосконалості сучасні цифрові технології.
  • Пропагандисти також додали, що "захід" відвідало 12 тисяч користувачів з усього світу, але сервер не витримав через так званий наплив ботів. Щоправда самі росіяни не дуже добре оцінили це дійство.
  • Раніше повідомлялося, в Росії хочуть створити так звану нейромережу "Жиріновський". Пропагандисти заявили, що для цього оцифрують понад 18 тисяч годин інтерв'ю та виступів політика за 30 років. Все для "просвітницької мети" для молоді.
  • Нагадаємо Владімір Жиріновський помер у квітні 2022 року у віці 75 років – саме тоді було офіційне повідомлення від представників Держдуми. Він довго хворів на коронавірус та був у комі. Спочатку про смерть лідера ЛДПР повідомляли ще 25 березня, але потім це спростували.