Знайомий з Путіним з 90-х

Медведєв, як і Путін, народився у Петербурзі. Однак, на відміну від свого ляльковода, він з родини поважної: батько професор, мати викладач. Як і більшість людей з оточення Путіна, має юридичну освіту. Кандидат наук, доцент.

Читайте також: Кремлівський карлик: топ-факти про Володимира Путіна

Медведєв

Медведєв і Путін співпрацюють ще з 90-х

З 90 року займається викладацькою роботою. Паралельно з цим працює радником голови Петербурзької міської ради, займається зовнішніми зв’язками мерії. Разом з ним працював теперішній керівник "Газпрому" Олексій Міллер. Тоді ж Медведєв знайомиться з Путіним.

Медведєв – наймолодший з петербурзького оточення Путіна. На початку 90-х він часто робив для Путіна роботу у якості юридичного експерта.

"Коли я ще був нормальним, звичайною людиною"

З 99-го потрапив в уряд

У 99-му році за часів прем’єрства Путіна Медведєв був призначений на посаду заступника керівника апарату уряду. У 2000 році очолив передвиборний штаб Путіна. А з червня отримав посаду першого заступника керівника АП.

З 2000 по 2001 рік займається "Газпромом". Очолював раду директорів.

З 2003 по 2005 рік Медведєв очолює путінську адміністрацію. А потім стає першим заступником голови уряду.

Медведєв

Путін особисто агітував за Медведєва

У 2008 році стає третім президентом Росії. За офіційними даними його підтримало 70% виборців. Ще задовго до виборів їх назвали "виборами Медведєва". На його передвиборчу кампанію кинули потужні ресурси. Задіяли усі провідні ЗМІ Росії та особисто Путіна. Останній став прем’єром і фактично керував країною.

Що зробив за час президенства

Як президент, Медведєв підписав укази про визнання незалежності Південної Осетії і Абхазії. З’явилися російські "казаки". А також поліція замінила міліцію. А у 2012 році прийняв рішення не балотуватися на другий термін і поступитись місцем хазяїну.

Коли Путін втретє сів у крісло президента, Медведєву віддячили: він отримав пост прем’єра та став головою президентської партії "Єдина Росія". Після четвертої "ходки" Путіна Медведєв залишається на посаді глави уряду.

Воно й не дивно, що Путін так радо працює з Медведєвим, адже його зріст допомагає почуватися володарю Кремля високим. Зріст Медведєва всього 1 метр 62 сантиметри.

Медведєв

Схоже, Медведєв ще довго збирається працювати на Путіна

Медведєв фігурує у списку "Миротворця". І, схоже, буде прислуговувати Путіну до кінця.