Таран відзначив, що Кривий Ріг, мером якого є Вілкул, допомагає військовим та робить внесок у розвиток інфраструктури 17-ї окремої танкової бригади. Про це мовиться на сайті міської ради.

Цікаво Показова доброчинність: як політики піаряться на боротьбі з COVID-19

Сам Вілкул стверджує, що місто створює комфортні умови для оздоровлення і реабілітації учасників АТО, а також надає підтримку родинам загиблих і полонених бійців. А нещодавно коштом міського бюджету у 17-й окремій танковій бригаді зробили ремонт казарми.


Вілкула нагородили медаллю / Фото Криворізької міської ради

Що відомо про Юрія Вілкула?Зараз Юрій Вілкул входить до складу партії "Опозиційний блок", посаду мера Кривого Рогу він обіймає з 2010 року. Його син, Олександр Вілкул, який торік брав участь у президентських виборах, у квітні передав медикам зіпсовані рукавички й маски.

Скандал за участю Юрія Вілкула

  • 17 листопада під будівлею міськвиконкому Кривого Рогу проти фальсифікації виборів мера розпочалась акція протесту, яка триває й досі. На думку мітингувальників, перемога Вілкула на міських виборах стала результатом системних порушень на декількох дільницях.
  • Дійшло до того, що через протести новообраний мер фактично не зміг дістатися до свого робочого місця. Під час спроби це зробити між Вілкулом та нардепами від "Самопомочі" і протестувальниками-бійцями АТО трапилась словесна перепалка.
  • У відповідь на звинувачення нардепа Семена Семенченка у тому, що такі, як Вілкул, "підпалили Донбас", той відповів: "Це ви підпалили Донбас, ви захоплювали Донбас, ви сепаратисти".
  • Це обурило пікетників, і Вілкулу довелося залишити будівлю міськради. Учасники акції протесту пообіцяли стояти до призначення нових виборів в місті.