Уряд працює, щоб забезпечити стабільність постачання

Потужна ескалація спровокувала вибухове зростання оборонних потреб. Україна не була повністю до такого готовою.

До теми Входимо у нову довготривалу фазу війни, – Резніков про те, що пережила Україна

Міністр оборони зазначив, що жодна країна світу з таким великим спільним кордоном з агресором не була б повністю готовою до потреб оборони. Завдяки волонтерам вдалося закрити гострі питання на початку війни.

У підсумку було запущено процеси, які забезпечать нарощування оборонного потенціалу України. Це стосується і закупівель, і виробництва необхідного. Ми орієнтуємося на потребу забезпечити 1 мільйона людей, які долатимуть ворога,
– зазначив Резніков.

Міноборони кожного дня нарощує обсяги постачання. Так, у лютому кількість бронежилетів, які надавало відомство, становила 50%, а сьогодні – 57%.

Крім того, уряд хоче стимулювати українських виробників. Тому у них зробили замовлення на бронежилети, шоломи, одяг та взуття аж до кінця року. Також Міноборони активно шукає міжнародну технічну допомогу.

Читайте також Суд над окупантами, всі кораблі Чорноморського флоту вийшли в море: основне за 79 день війни

Зараз ми вже говоримо з партнерами не тільки про імпорт, а й про ремонт нашої техніки, побудову спільних виробничих ланцюгів,
– розповів міністр.

Резніков підкреслив, що пріоритет Міноборони – забезпечити стабільність і ритмічність постачання. Так, кожного дня в резерві мають бути засоби захисту щонайменше на 2 бригади.

Це може вас зацікавити – нічне звернення президента Володимира Зеленського за 13 травня: відео