Про це повідомив глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія. У понеділок, 6 лютого, він анонсував призначення очільників МВС і СБУ.

Зверніть увагу Арахамія анонсував "очищення парламенту": хто може втратити мандати

У Раді пояснили, чому не звільнять Резнікова

При цьому Арахамія зазначив, що "кадрові зміни у сфері оборони протягом цього тижня не відбудуться".

Член комітету з питань нацбезпеки Мар'яна Безугла у фейсбуці написала, що кадрових змін в Міноборони поки не буде. За її словами, зміна міністра оборони несе ризики перед "Рамштайном" та можливим наступом росіян.

Раніше Арахамія інформував про відставку Резнікова

Ввечері 5 лютого Давид Арахамія інформував про кадрові зміни в Міноборони, а також призначення голів МВС та СБУ.

Депутат повідомляв, що Олексій Резніков очолить Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва.

Натомість керівник ГУП МО, генерал-майор Кирило Буданов очолить Міністерство оборони замість Резнікова.

Крім того, МВС та СБУ мали б очолити Ігор Клименко та Василь Малюк відповідно. Наразі Клименко та Малюк перебувають на цих посадах як тимчасові виконувачі обов'язків.

Що відомо про ймовірну відставку Резнікова

  • Міністра оборони України Олексія Резнікова можуть відправити у відставку на тлі корупційних скандалів в оборонному відомстві. Коментуючи потенційну відставку, міністр наголосив, що рішення приймає президент Володимир Зеленський.
  • За його словами, у разі звільнення він підтримає наступника, а також надасть йому поради і консультації, і персонально представить міністрам оборони, з якими має особисту комунікацію.
  • Крім того, Резніков прокоментував інформацію про своє переведення на посаду очільника Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. За його словами, він не отримував такої пропозиції від президента.
  • Народний депутат України, член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки й оборони Федір Веніславський теж висловився на тему ймовірної зміни глави Міноборони. Він зазначив, що передчасно говорити, що процедурні моменти вже розпочалися.