Про це повідомив голова франкції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія.

До теми Буданов стане новим міністром оборони України, – Арахамія

"Олексій Резніков у рамках уряду переводиться на посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості для посилення військово-промислового співробітництва, що абсолютно логічно, враховуючи його експертизу по "Рамштайну" й необхідність "підняти" Міністерство, яке повинно робити більше", – розповів Арахамія.

Інші кадрові зміни

Причини змін посад Арахамія пояснив тим, що війна диктує кадрову політику. За його словами, ротація на посадах відбуватиметься у майбутньому.

Політик повідомив, що відтепер генерал-майор Кирило Буданов очолить Міністерство оборони. На думку Арахамії, це абсолютно логічно для воєнного часу. Крім цього, Міністерство внутрішніх справ постійно очолюватиме Ігор Клименко, а Службу безпеки України – Василь Малюк.

Логіка та сама. Силові відомства на цьому етапі мають очолити не політики, а кадрові силовики. Ворог готується наступати. Ми готуємося захищатися й повертати своє, – наголосив Арахамія.

Резніков про скандали в Міноборони

Під час конференції 5 лютого міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що підозри представникам Міноборони вручали не через харчові закупівлі. Він зазначив, що після корупційних скандалів при відомстві створять громадську антикорупційну раду.

Зауважте Мільйонні збитки та зловживання: що відомо про скандали довкола Міноборони

Резніков також відреагував на чутки про відставку. Він наголосив – кадрове рішення ухвалює Верховний Головнокомандувач і президент України Володимир Зеленський.

"Він дає подання на призначення, а Верховна Рада призначає. Тому тільки за рішенням президента я ухвалюватиму ті чи інші рішення, а далі робитиму те, що мені запропонує глава держави", – сказав Резніков.

Він запевнив, що у разі звільнення підтримуватиме наступника. Резніков обіцяв давати поради й консультувати й робитиме все для перемоги України.