Про це під час судового засідання в рамках провадження стосовно п'яти екс-беркутівців, яких підозрюють у масових вбивствах активістів Майдану, заявив головуючий суддя Сергій Дячук.

"Ми отримали інформацію від Мін’юсту України, про те, що наш запит (щодо надання міжнародної правової допомоги стосовно проведення дистанційного допиту Януковича та Шуляка – "24") відповідає вимогам закону та є обґрунтованим, а тому направлений до Мін’юсту Російської Федерації для його подальшого вирішення", – зазначив суддя.

За словами Дячука, Святошинський районний суд міста Києва вже розпочав вирішувати технічні питання проведення дистанційного допиту колишніх українських високопосадовців, які втекли до Росії.

Водночас, суддя додав, що допит Януковича і Шуляка може відбутися, якщо російська сторона на це погодиться, однак не виключає, що у Москві можуть "вирішити це питання по своєму".

Нагадаємо, у червні цього року Генпрокуратура Росії офіційно відмовилася заарештувати і видати на вимогу Києва колишнього президента Віктора Януковича.