Зауважте Терористичний удар Росії по Дніпру: кількість загиблих зросла до 46, серед – них 6 дітей

Що відомо про 9-річну Мирославу, яка важко поранена внаслідок атаки по Дніпру

Бабусю, на мене падає дім. Все. Це її слова,
– розповіла бабуся Людмила Мовчан.

За її словами, перед атакою вона з дівчинкою ходила в магазин. Коли повертались додому, то до дівчинки у дворі підбігли друзі. Після цього Мирослава попросилась погратись з ними.

Було ж тихо, мирно. Я кажу: "Ну добре. Я піднімуся, віднесу те, що ми з тобою купили". У вікно подивилась – вона поряд біля під'їзду з хлопчиками. Я тільки зняла одяг і вдягнула халат. І тут…
– розповіла бабуся дівчинки.

У момент вибуху 9-річна Мирослава була на вулиці. Вона отримала важкі поранення. Бабуся дівчинки, як тільки отямилась, кинулась шукати онучку. Коли знайшла, сусіди вже їй допомагали.

Сусідка відвезла дівчинку в лікарню

Мирославу помітила їхня сусідка Світлана, яка сама є лікарем. Дівчинка була у важкому стані. Світлана з чоловіком відвезли дитину в лікарню.

Це були рвані рани. Там вже не було одягу, не було шкіри. Кістки було неозброєним оком видно. Ми з чоловіком її донесли на руках,
– пригадала Світлана.

Чоловік сів за кермо, а Світлана з дівчинкою на заднє сидіння: "Я старалась з нею говорити – вона мені нічого не відповідала. Вона тільки дивилась на мене своїми очима".

За словами Світлани, коли люди та діти кричать – це не найстрашніше. Найстрашніше – це коли вже не кричать, лежать та погано реагують.

У якому стані 9-річна Мирослава, яка постраждала від удару в Дніпрі: дивіться відео

Що відомо про 9-річну Мирославу, яка постраждала внаслідок удару по Дніпрі

  • Тітка дівчинки Олена Педько розповідала "Телеграфу", що 9-річна Мирослава запам'ятала лише сильний спалах і червоно-жовте світло перед тим, як її відкинуло вибуховою хвилею.
  • Дівчинку прооперували. Наразі її життю нічого не загрожує. Бабуся розповіла, що Мирослава вже розмовляє, всіх впізнає.
  • За словами бабусі на дівчинку чекає тривала реабілітація. Є шанс на те, що Мирослава зможе ходити.