Таку заяву зробив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, коментуючи заяву Путіна про розміщення миротворців ООН, пише "Інтерфакс-Україна".

"Прописана черговість певних дій, які повинні бути виконані для того, щоб був визначений контроль над кордоном. Все це прописано в Мінських угодах і немає необхідності комусь про це говорити. Потрібно чітко читати підписаний всіма сторонами текст", – заявив "рупор" Кремля.

Читайте також: Глава МЗС Німеччини привітав заяву Путіна щодо миротворців на Донбасі

Окрім того, Дмитро Пєсков додав, що Кремль ніколи не виступав проти введення миротворців ООН на Донбас. Але Росія завжди виступала проти того, щоб це питання вирішувалося без участі бойовиків "ЛДНР".

Москва ніколи не була противницею (введення миротворців ООН, – "24"). Москва завжди була противницею обговорення цього питання, ігноруючи наявність однієї зі сторін конфлікту. Це досить абсурдно, це безперспективно,
– додав прес-секретар Путіна.

Як відомо, 5 вересня президент Росії Володимир Путін заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь вирішення конфлікту на сході України.

Натомість, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що про введення миротворчої місії ООН на лінії зіткнення на сході України не може бути й мови. Натомість миротворці повинні бути введені на всю окуповану Росією територію України.