Про це на своїй Facebook-сторінці заявила перший віце-спікер Верховної Ради, представник Києва в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко.

Зазначимо, що сьогодні президент Росії Володимир Путін заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішла б на користь вирішенню конфлікту на сході України, проте миротворці повинні перебувати на лінії розмежування "і не на жодних інших територіях".

"Путін, в кращих традиціях гібридної війни, намагається спотворити ідею українського керівництва щодо миротворців на Донбасі, перевернути все з ніг на голову. Він доручає своєму вірному міністру подати резолюцію в Радбез ООН щодо миротворців на лінії зіткнення. Хвилиночку: лінія зіткнення стала лінією зіткнення через російську агресію", – мовиться у повідомленні Геращенко.

Читайте також: Помічник Путіна готує "ДНР" до блокування миротворців, які можуть бути введені на Донбас

Для нас це лінія дотику, дотику з тимчасово окупованими мордором територіями, лінія, яка повинна зникнути назавжди з української землі в день повернення контролю над кордоном. Це не український кордон, тому не може бути й мови про миротворців уздовж лінії зіткнення,
– наголосила вона.

Геращенко наголосила, що миротворці повинні бути введені на всю окуповану російськими військами територію України, "щоб моніторити ситуацію з безпекою і демілітаризацію".