Що треба знати про Мішеля Терещенка: дивіться відео

Мішель Терещенко належить до козацько-міщанського роду Глухівщини з дворянським статусом. Ця родина дуже відома в Україні, вони були успішними підприємцями та видатними меценатами.

Сам Мішель народився у 1954-му році у Парижі. Його дід був міністром фінансів Тимчасового уряду Російської Імперії. А тато був відомим у Франції вченим-хіміком, розробляв виробництво палива з ріпаку.

Мішель закінчив бізнес-школу. Потім жив у США і служив офіцером підводного флоту.

А у 1994 вперше відвідав Україну. На той час просто як турист. Менше, ніж за 10 років він перебирається жити у Глухів, звідки походить його знаменитий рід. З 2003 на постій основі живе у Глухові і Києві.

У Глухові активно бере участь у розвитку міста і свого бізнесу. Засновує Linen of Desna. Вирощує серед іншого технічні коноплі.

У 2015-му році Президент Петро Порошенко дає йому громадянство України. А вже за півроку Терещенко став мером Глухова. Він набрав рекорді 64,58 % голосів виборців.

Мішель Терещенко анонсував Центр терапії коноплями. Вважаючи, що коноплі можуть допомогти у лікуванні багатьох хвороб. Зокрема, алкоголізму.

Колишнє керівництво міста постійно заважало меру і його команді робити Глухів сучасним. Через це, а також саботаж роботи місцевими депутатами Терещенко вирішив піти з посади.

Це аж ніяк не капітуляція, а мій виклик системі для подальших кроків