Таку інформацію отримала міжнародна група розслідувачів Bellingcat. Про це розповів її член, болгарський журналіст Христо Грозев.

Важливо Попзірки ГРУ: чому Україну має цікавити повернення Петрова і Боширова

Що саме Мішкін та Чепіга роблять у Кремлі – невідомо. Грозев також не уточнив, з яких джерел про це дізналися у Bellingcat. Проте пообіцяв згодом розкрити більше подробиць.

Все, що поки можу сказати: вони здорові, отримали нову роботу й перебувають на державній службі. Адже більше не можуть працювати шпигунами,
– зазначив він.

"Це важливі представники Кремля, так би мовити, для різних (російських) регіонів", – зауважив журналіст. Й додав, що у 2014 році агенти отримали звання героїв Росії.

Остання публічна поява

Причетність до вибухів у Чехії

  • Нещодавно у Чехії заявили, що Олександр Мішкін та Анатолій Чепіга можуть бути причетними до вибухів на складах боєприпасів у Врбетіце у 2014 році.
  • Там підкреслили, що росіяни були на цих складах за день до того, як прогримів вибух. Їх оголосили в розшук через "розслідування обставин тяжкого злочину".
  • Раніше у Bellingcat зауважили, що вибухи 2014 року у Врбетіце були частиною операції ГРУ Росії. Мовляв, так там намагалися підірвати міць України у війні.