Про сутички між силовиками та протестувальниками у Білорусі і поведінку ОМОН читайте в матеріалі 24 каналу.

Важливо У Мінську люди побили ОМОНівців: силовики застосували світлошумові гранати – відео

Напруга у Мінську

Найбільш злісною є поведінка столичних силовиків. Там автомобіль ОМОНу в'їхав у натовп протестувальників, внаслідок чого є багато постраждалих.

Далі силовики застосували світлошумові гранати, а ближче до ночі пішла в дію й стрілецька зброя з гумовими кулями. У Мінську тривають активні протистояння між протестувальниками й силовиками.

ОМОН опускає щити

  • У місті Ліда, що на заході Білорусі, ОМОН опустив щити перед протестувальниками. У цьому 100-тисячному місті силовики підтримали протестувальників, які у відповідь почали скандувати: "Верым! Можам! Пераможам".
  • ОМОН нібито опустив щити й перед протестувальниками в Пінську – 130-тисячному місті на півдні Білорусі. Там же глава районного виконкому вийшов на переговори з протестувальниками.
  • У місті Барановічі ситуація ще цікавіша. Там на вулиці міста вийшов величезний натовп, до якого долучилися близько 8 тисяч людей. Тож силовики просто не мали чого їм протиставити, а тому відступили.
  • Окрім того, силовики не вдаються до активних дій у містах Бобруйську, Кобрині та Новополоцьку. В останньому демонстранти підійшли до кордонів силовиків та скандували "Міліція з народом".
  • У Кобрині, що неподалік кордону з Україною, протестувальники почали обіймати силовиків, які складали щити.

У Кобрині протестувальники обіймають силовиків, які опустили щити: відео

У Барановичах ОМОН відступив проти протестувальників: дивіться відео

Натомість у місті Новополоцьк учасники протестів зіграли у футбол з силовиками.

Дивіться відео: