Про це розповів радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань. росіяни запустили в маяк 3 ракети.

Зауважте В РНБО розповіли, по якому місту окупанти випустили найбільше ракет

Окупанти атакували найвищий маяк України

Аджигольський маяк – найвища подібна споруда в Україні, зображення якої свого часу навіть прикрашало марку "Укрпошти". Маяк розташований поблизу села Рибальче.

Місцеві мешканці повідомляють, до 2 російські ракети влучили в основу маяка, ще 1 в конструкцію.

Сергій Хлань зауважив, що парадоксальним є один момент – цей маяк будував російський інженер Володимир Шухов. А тепер росіяни вирішили знищити його.

Радник голови ОВА зазначив, що маяк був максимально стійким, однак російське варварство здатне нищити все на своєму шляху.

Які міста росія обстріляла найбільше

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що від початку повномасштабної війни в Україні, найбільше обстрілів зазнало місто Ізюм на Харківщині – там росія вдарила ракетами 476 разів. При цьому місто від 2 квітня перебуває в окупації. Люди, яким вдалося звідти виїхати, кажуть, що Ізюм майже повністю знищений.

На другому місці за кількість ракетних ударів Маріуполь. Однак за наслідками атак місто є найбільш постраждалим за час повномасштабного вторгнення.

На третьому місці Миколаїв, який ледь не щодня зазнає ракетних ударів. За весь час повномасштабної війни по місту не били більше ніж 20 днів.

росія може зробити "жест доброї волі" на Херсонщині

Радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що після знищення Антонівського мосту окупанти не затримаються на довго у Херсоні – тобто загарбники зроблять "жест доброї волі".

За словами Подоляка, це може трапитися уже найближчим часом.

Цікаво – у Великій Британії дають втішні прогнози щодо війни в Україні: дивіться відео