Копілку "гарматного м'яса" довелося відкрити

Схоже, в рф почались настільки великі проблеми з набором "гарматного м'яса", що там не тільки почали "приховану мобілізацію" у так званих "столичних регіонах" – московській та ленінградській областях. кремль почав "вигрібати" для війни проти України навіть "елітні" війська армії рф, функціонал та назви яких самі по собі звучать екзотично.

Не пропустіть Наступ чи підготовка: що відбувається на півдні України і чому не варто сліпо вірити експертам

Специфіка в тому, що згадані "тактичні групи" – це зведені підрозділи, що комплектуються на ротаційній основі та озброєні комплексами ППО "Панцир" та протикорабельними комплексами "Бастіон".

В розхід підуть навіть "червонокнопочники"

Дещо згодом ГУР МОУ повідомило про те, що кремль почав набирати "добровольців" зі складу ракетних військ стратегічного призначення (РВСП). Набрали поки лише 1% від необхідного, але сам факт показовий.

Російські РВСП налічують аж 50 тисяч осіб. Там служать не тільки люди, які безпосередньо забезпечують процес натискання "червоної кнопки", в структурі РВСП також є "підрозділи протидиверсійної боротьби", які в теорії мають захищати міжконтинентальні балістичні ракети від міфічних "диверсантів НАТО". От схоже, саме із "протидиверсійних підрозділів" і набирають "добровольців" на війну проти України.

І як вишенька на торт – на днях те ж ГУР МОУ повідомило, що кремль намагається "витягнути" із Казахстану майже тисячу своїх військовослужбовців, задіяних для охорони важливих для рф об'єктів, як-от космодром "Байконур", наприклад.

Описаний вище контингент цілком підпадає під визначення "військовослужбовці, які пройшли психологічний відбір, здатні нести службу в специфічних умовах та уміють користуватись складною технікою".

Цікаве Мініатюра "пушкініст під Херсоном", або Чим закінчується бажання окупантів заробити на війні

Операція "Утилізація"

І, схоже, що в режиму путіна на цей контингент був дещо складніший задум, аніж просто "утилізувати" як рядових піхотинців у боях проти ЗСУ. Як я припускаю, кремль планував використати цих "елітних" військових для "дисциплінування" набраного "гарматного м'яса", нехай і методом "дідівщини".

Далі розвиток подій прямо залежатиме від того, який темп своїх дій зможуть набрати Збройні Сили України. Бог з нами.

Важливе – Гайдай розповів, як просувається мобілізація у росії: дивіться відео