За даними наших військових, вороги навіть припиняють ремонт та будівництво в державних установах. Гроші з цих напрямків також заберуть.

Читайте також Путін намагається непомітно провести нову мобілізацію та готується до затяжної війни, – ISW

Що відомо про мобілізацію ворогів

На тимчасово окупованій території Автономної республіки Крим ворог проводить підготовчі заходи до чергової хвилі мобілізації. Так, до 29 січня поточного (2023 – 24 Канал) року всі так звані державні та приватні установи повинні подати списки осіб на бронь до військових комісаріатів,
– повідомили в Генштабі ЗСУ.

За даними українських військових:

  • наступна масова хвиля мобілізації у ворогів запланована на кінець лютого;
  • з 1 лютого 2023 року всі ремонтні та будівельні роботи на бюджетних підприємствах та в установах припинять;
  • гроші з цих робіт скерують на забезпечення збройної агресії проти України.

За даними американського Інституту вивчення війни від 26 січня, Владімір Путін готується до затяжної війни. Для цього він і намагається непомітно мобілізувати до 200 тисяч осіб.

Мобілізація в Росії: коротко

  • Політолог і соціолог з Німеччини Ігор Ейдман розповів, що часткова мобілізація в Росії не передбачає закриття кордонів на виїзд з країни. Однак люди частіше про це говорять, тому рано чи пізно це має статись.
  • За даними Ейдмана, є суттєві серйозні сили, які хочуть вже зараз обмежити виїзд з Росії, запровадити репресії проти тих, хто намагається ухилитись від мобілізації, в тому числі не тільки мобілізації на війну, а й економічної та політичної мобілізації.
  • Американська преса написала, що Росія вже відправила десятки тисяч нових солдатів для укріплення лінії фронту в Україну. Ба більше, росіян кинули без належного спорядження та підготовки.