Подібні заходи запроваджують у Житомирі. Про це розповів заступник міського голови Олег Смаль. За його словами, якщо військовозобов'язаний відмовиться від вручення листа, або не з'явиться до ТЦК, то сповістять поліцію.

Дивіться також У Житомирському ТЦК розповіли про причину травм чоловіка, який помер у лікарні після ВЛК

Де повістки надсилатимуть поштою

Олег Смаль розповів, що міська рада здійснюватиме подібні дії спільно з територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, які формуватимуть необхідні для цього списки.

Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки згідно з розпорядженням начальника ТЦК та СП звернувся до міської ради щодо розсилки даних повісток. Вони формують список, передають нам повістки, а ми надсилаємо рекомендованим листом військовозобов'язаним особам,
– пояснив він.

За його словами, рекомендований лист відправлятиметься військовозобов'язаним за місцем їх реєстрації. У повістці вказаний термін, за який військовозобов'язаний повинен звернутися до центру комплектування.

"Якщо після цього військовозобов'язаний відмовився від вручення рекомендаційного листа та не з'явився до ТЦК, сповіщається поліція. Правоохоронці проводять розшук військовозобов'язаного та доставляють його до центру комплектування", – зауважив посадовець.

Як наголосив заступник міського голови, після цього на нього складається адміністративний протокол від 17 тисяч гривень. Наразі є 212 повісток, які найближчим часом розішлють військовозобов'язаним, але їхня кількість буде збільшуватися.