Про це він розповів у коментарі відомому журналісту Дмитру Гордону.

"Я б не хотів уявляти ані Вакарчука, ані Зеленського в ролі Президента України, оскільки, як я вважаю, кожен повинен займатися власною справою та, як це не банально лунає, Вовчик (Зеленський – "24") має смішити, керувати колективом, займатися телебаченням тощо, а Славко (Вакарчук – "24") повинен співати, писати пісні", – підкреслив митець.

Читайте також: Уявіть переговори з Путіним, – думка українців, чому з Вакарчука президент не вийде

За його словами, він уже був у схожій ситуації після Євробачення-2007.

"Тоді зібралася партія під мене, яка називалася "Проти всіх". З’їзд політсили мав відбутися у цирку. А метою її був прохід Сердючки до парламенту. Зрозуміло, за ця пропозиція фінансово була дуже привабливою", – додає зірка комедійного жанру.

Зауважимо, що Данилко так і не назвав того, хто йому пропонував піти на такий крок.

Я б сказав, але я його не пам’ятаю взагалі. Він був у політиці… Я тоді займав позицію слухача, а вони біля мене прямо танцювали. Звичайно, пропонували великі гроші. І ось, коли ця ситуація почала накручуватися – там якась реєстрація мала бути… За кілька днів до цієї реєстрації, в мій офіс приїжджали люди, які давали мені прес грошей у сумі 50 тисяч доларів лише за те, що я з ними поговорив. Тобто на відповідь це не впливало: хочу, щоб я був у списку, чи не хочу,
– зауважив артист.

Водночас він зазначив, що готовий був з ними лише просто поговорити, без грошей.

"Це було в ресторані "Космополіт", коли приїхали люди, і мені треба було з ними поспілкуватися. Тоді Юрій Нікітін (продюсер Вєрки Сердючки – 24"), якому вони сказали відійти, аби зі мною поговорити віч-на-віч. І вони мені кажуть: "Нам треба двох людей у цей список. Де твоя машина стоїть?" – кажу, що біля ресторану", – "Ми можемо перекинути тобі у багажник три мільйони доларів". Це мене шокувало, але я їм сказав, щоб залишили їх собі", – переконує виконавець.

Як наголошує Данилко, після цього випадку він вирішив взагалі не брати участь у цьому всьому, оскільки це могло завершитися його вбивством.

Читайте також: Для них війни не існує, – відомий український письменник обурився заявою Данилка

"І я зробив абсолютно правильно. І я ані краплі не жалкую, навіть тішуся. Були там і Руслана, і Злата Огневіч, і Вакарчук з Повалій, але це їм не допомогло, а лише нашкодило", – підсумував Андрій Данилко.