Окрім Монастирського, у Волинську область вилетіли голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко, очільник Нацполіції Ігор Клименко та заступник голови Національної гвардії Юрій Лебідь.

Читайте також У влади скрутне становище, – політолог назвав кроки для уникнення біженців в Україні

Монастирський вилетів на Волинь

У Волинській області глави відомств планують відпрацювати дії щодо захисту від можливої спроби прориву українського кордону штучно організованими натовпами мігрантів, а також щодо протидії іншим гібридним загрозам.

У межах робочої поїздки посадовців на Волинь, на ділянку прикордонного підрозділу "Грабове" Луцького прикордонного загону, проведуть навчання для бойової координації між усіма підпорядкованими структурами МВС:

  • Держприкордонслужбою,
  • Нацполіцією,
  • Нацгвардією,
  • Державною службою з надзвичайних ситуацій,
  • Міграційною службою.

З метою протидії потенційній кризі з мігрантами, ми залучимо всі 5 структур МВС без винятку, як єдиний кулак внутрішньої безпеки України,
– заявив Монастирський.

Там також планують провести нараду з керівниками Об'єднаних територіальних громад, які розташовані уздовж кордону. У ній візьмуть участь керівництво області та силові структури. Обговорюватимуть взаємодію у випадку загрози українському кордону.

Жителів прикордоння просять повідомляти про підозрілих людей

Перший заступник голови МВС Євген Єнін в ефірі одного із телеканалів попросив жителів прикордонних районів проявляти пильність у зв'язку з ситуацією з нелегальними мігрантами з Близького Сходу у Білорусі.

Ми бачимо, що ескалація цієї кризи може статися будь-якої миті. Ми отримуємо інформацію від усіх наших спецслужб, які стверджують, що на території Білорусі перебувають приблизно 45 тисяч мігрантів,
– розповів Єнін.

Він закликав людей інформувати правоохоронців "про можливу появу незнайомих осіб у прикордонних районах".