Мовиться про "розбірки", які заступник міністра ймовірно влаштував на блокпості в Краматорську під час виїзду з Донецької області.

Читайте більше "Ви не бачите хто я": заступник Монастирського влаштував "розборки" на блокпості

Монастирський відсторонить свого заступника на час дисциплінарного провадження

Очільник міністерства внутрішніх справ заявив, що через події на блокпосту в Донецькій області за участю заступника міністра Олександра Гогілашвілі ініціював перед прем'єр-міністром та урядом питання про проведення дисциплінарного провадження в ході якого мають встановити:

  • всі обставини;
  • а також зробити висновки.

На період дисциплінарного провадження пропонуватиму уряду відсторонити Олександра Гогілашвілі від займаної посади для чого підписав відповідне подання до Кабміну,
– написав Монастирський.

Міністр внутрішніх справ також запевнив, що він особисто вивчить всі деталі того, що сталося і ухвалить відповідні управлінські рішення.

"Розбірки" на блокпості в Краматорську – дивіться відео 18+

Коротко про інцидент із заступником міністра на блокпості

  • 11 грудня у мережі з'явилось відео, на якому помітно, як заступник Дениса Монастирського Олександр Гогілашвілі влаштував скандал із поліцейськими.
  • Зокрема він обурився через те, що поліцейські його не впізнали та попросили документи. Він вживав нецензурну лексику та заявив до поліцейських: "Єдиний заступник міністра, з таким є***ом, як у мене, він лише один. Я 3 роки вже заступник міністра!".
  • Після цього Гогілашвілі пригрозив поліцейському, мовляв, "тепер ти знаєш, але тепер і я тебе знаю, дружок, і для тебе це приємним не буде…". Далі чутно вибачення поліцейського та намагання пояснити, чому він намагався перевірити документи.