Відео "монгольського інциденту" поширили користувачі в соцмережі X, передає 24 Канал.

Читайте також Не такий божевільний, як Путін: чи може Лукашенко натиснути на "ядерну кнопку"

Лукашенко прилетів до Монголії

Самопроголошений президент Білорусі прибув до Монголії з офіційним чотириденним візитом у суботу, 1 червня. На тлі цього у столиці країни почали відбуватися дивні речі.

У самому центрі Улан-Батора чоловік з синьо-жовтим прапором вирішив пробігти через центральну площу перед візитом Лукашенка. Його очікувано почав наздоганяти чоловік у поліцейській формі.

Згодом з'ясувалося, що на відео потрапив місцевий активіст, який уже неодноразово влаштовував акції на підтримку України.

Іронічно, що все дійство відбувалося на фоні величезного прапора Білорусі, який вивісили до приїзду Лукашенка. Чи затримали монгольські силовики активіста наразі невідомо, проте прапор їм все ж вдалося відібрати.

Візит президента Білорусі: що відомо

  • В рамках візиту Алєксандр Лукашенко планує розширити торговельно-економічну співпрацю із країною, та нібито врятувати російсько-монгольські відносини.
  • Під час зустрічі із президентом Монголії Ухнаагійном Хурелсухом білоруський диктатор також торкнувся теми мирних переговорів між Україною та Росією. Лукашенко заявив, що нібито "росіяни не хочуть цієї війни".
  • Цікаво, що експрезидент Монголії Цахіаґійн Елбеґдорж закликав арештувати Лукашенка через його причетність до війни в Україні.