Навчання триватимуть до 30 вересня. Вони відбуватимуться на всіх основних військових полігонах, а також в акваторії Чорного й Азовського морів.

До теми Офіцер ЗСУ подає зустрічний позов проти блогерки Онацької, яка обирала Росію замість України

На Приазов'ї – потужні навчання

За задумом навчань, спільними діями підрозділи здійснили блокування загальновійськового резерву умовного противника,
– мовиться у повідомленні.

Ба більше, морські піхотинці під прикриттям катерної групи Військово-морських сил ЗСУ та Державної прикордонної служби України:

  • здійснили висадку з пошуково-рятувального судна на узбережжя;
  • забезпечили десантування іншого підрозділу з вертольотів Мі-8.

На Приазов'ї відбулись навчання десантно-штурмової роти морської піхоти / Фото "Армія Inform"

До речі, під час підготовки стратегічних командно-штабних навчань врахували сучасні підходи до застосування військ (сил) країн-членів НАТО, а також досвід збройних конфліктів останніх років, антитерористичної операцій та операції Об'єднаних сил.

Коротко про останні навчання ЗСУ

  • 20 вересня в Україні почались військові навчання Rapid Trident – 2021. Участь у них взяли участь представники Командування Сухопутних військ ЗСУ, оперативного командування "Схід", військові зі США та країн-партнерів.
  • Навчання "Об'єднані зусилля – 2021" стартували 22 вересня. У них беруть участь 15 країн, 11 з яких є члени НАТО і 4 країни – це наші партнери.
  • 23 вересня у рамках навчань "Об'єднані зусилля – 2021" на Херсонщині військові провели імітаційні стрільби по реальних цілях. Вони створили обстановку, яка імітувала повітряний напад ворога.