Навчання відбуватимуться на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного. Вдосконалюватимуть свої навички військові до 1 жовтня.

Раніше Путін перетворює Білорусь на воєнний полігон проти України

Військові готуватимуться до коаліційних операцій

У ЗСУ пояснили, що головна мета заходу – підготуватись до спільних дій у складі коаліційних операцій. Українські військові впевнені, що Rapid Trident допоможуть Україні на шляху до НАТО, адже підвищиться рівень підготовки та оперативності.

Головне про Rapid Trident – 2021:

  • Участь у навчаннях візьмуть 6 тисяч військових із 15 країн-партнерів.
  • Вперше проводитимуть тактичні навчання багатонаціонального батальйону з бойовою стрільбою.
  • Запланували спільне десантування українських та американських десантників з літака військово-транспортної авіації США С-130.

Що відомо про навчання Rapid Trident?


Це одні з наймасштабніших військових навчань в Україні. У більшості випадків проводились на території Львівщини, проте одного разу – у Польщі. Крім України, участь у навчаннях беруть понад десяток країн НАТО. Кількість учасників, зазвичай, сягає кількох тисяч.

Нещодавно завершились навчання "Захід-2021"

Зазначимо, що 15 вересня завершились масштабні білорусько-російські навчання "Захід-2021". У них брали участь близько 200 тисяч військових, 80 літаків та 760 одиниць військової техніки

Більше тут Військові навчання Росії та Білорусі "Захід-2021" завершилися

Така активність Росії та Білорусі занепокоїла західні держави та звісно – Україну. Експосол України в Білорусі Роман Безсмертний переконаний, що таким чином Росія створює плацдарм атаки на Європу. Не розвіяла такі припущення і телефонна розмова Путіна та Лукашенка, у якій самопроголошений президент Білорусі казав, що "навчання проводять разом, бо воювати доведеться теж разом".