Очільник Одеської ОВА Олег Кіпер в ефірі національного телемарафону повідомив, що в Одесі крім портової інфраструктури зазнав пошкоджень Морський вокзал. На жаль, було влучання і його частина знищена. Про це пише 24 Канал.

Дивіться також Були символами міста: що відомо про знищений Морський вокзал та готель в Одесі

Які наслідки влучання у Морський вокзал

Наразі технічний стан Морського вокзалу та готелю незрозумілий. Тож наразі неможливо сказати, чи будуть реставрувати, чи зносити готель – там довго тривала пожежа з 13 по 16 поверх.

Олег Кіпер зазначив, що прибирання та експертизи на Морвокзалі ще не починали. Поки що тривають слідчі дії, а вже ближче до вечора почнеться перевірка, щоб зрозуміти стан Морвокзалу та готелю.

Готель декілька років вже не працював, він був закритий. А Морський вокзал був у діючому стані. Працівники Морвокзалу й інші служби, які залучені до того, щоб розібрати завали та ушкодження, приступають тільки до роботи,
– сказав Кіпер.

Він додав, що довкола Морвокзалу пошкоджені десятки будівель, там повилітали вікна.

На складі із зерном під завалами знайшли 2 загиблих

  • Під час обстрілу Одеської області окупанти пошкодили склад з тисячами тонн зерна. На місці довго тривав розбір завалів – 2 людини, які працювали на складі, не виходили на зв'язок. Рятувальники сподівалися, що вони живі й спустилися у сховище.
  • Однак, на жаль, о 12:15 під завалами знайшли тіло першого чоловіка. Через 40 хвилин рятувальники дістали тіло другої жертви російської терористичної атаки.
  • Також під час обстрілу Одеської області 47-річна жінка зазнала осколкових поранень. Медики надали їй допомогу і зараз вона у стабільному стані.
  • Крім цього, росіяни пошкодили газову станцію – близько 2 тисяч абонентів у передмісті Одеси залишилися без газу, тривають ремонтні роботи.