Про першу жертву атаки повідомив керівник обласної військової адміністрації Одеської області Олег Кіпер станом на 12:15. Через годину кількість жертв зросла – у ході рятувальної операції було знайдено тіло другого працівника.

Дивіться також Кожен удар матиме відповідь, – у Зеленського відреагували на нічну атаку

На жаль, внаслідок російської нічної атаки маємо загиблу людину. У склад, де зберігалося зерно, влучила російська ракета. Двоє людей, що працювали у приміщенні з ночі не виходили на зв'язок. О 12:15 під завалами було знайдено тіло однієї зі зниклих осіб,
– повідомили в ОВА.

У прокуратурі Одеської області також повідомили про те, що унаслідок атаки ворога є загиблий. Там зазначили, що тіло чоловіка знайшли під час розбору завалів на території порту. Це співробітник одного з приватних підприємств.

Оновлення. Станом на 13:06 було знайдено тіло другого працівника складу.

"Щойно під завалами знайдено тіло другого загиблого внаслідок нічної атаки російських терористів на Одесу. Висловлюю співчуття родині", – зазначив Олег Кіпер.

В ефірі нацмарафону керівник ОВА зазначав, що на цьому складі зберігалось близько тисячі тонн зерна.

Раніше влада повідомляла про одну поранену жінку унаслідок атаки.

Головне про нічну атаку

  • Росія вночі атакувала Одеську область ударними безпілотниками типу "Шахед" та двома типами ракет.
  • За даними Сил оборони Півдня окупанти запустили на Одещину 19 дронів, дві гіперзвукові ракети "Онікс" та 12 "Калібрів" зі складними траєкторіями руху по різних областях України. 19 "Шахедів" та 11 "Калібрів" збито силами та засобами протиповітряної оборони.