Речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телеканалу "Рада" наголосив, що ситуація у морі є стабільною, інформує 24 Канал.

Дивіться також У бухті Севастополя димить російський корабель: названо головні версії

Ситуація є стабільною. Станом на зараз в морі перебуває три одиниці. Цікавий же той факт, що в жодному з трьох морів, включаючи Середземноморя, не перебуває носіїв крилатих ракет взагалі,
– наголосив Плетенчук.

Крім того, за словами речника, у Чорному морі псується погода, а тому присутність кораблів мінімальна і це цілком виправдано.

Плетенчук уточнив, що навколо Керченського мосту росіяни наразі розташували усього три одиниці, що напрочуд мало, адже зазвичай ворог тримає тут 8 – 10 кораблів.

Крім того, серед причин "затишшя" окрім погоди, Плетенчук назвав закінчення навчального року на флоті. Або ж це пов'язано з тим, що приїхала комісія Генштабу з Москви. У ВМС ЗСУ розглядають усі варіанти.

Більше про ситуацію в морі

  • В Чорному морі на бойовому чергуванні перебувають два ворожі кораблі, серед яких немає носіїв крилатих ракет типу "Калібр".
  • Також Військово-морські сили ЗСУ повідомили, що в Азовському морі один ворожий корабель; у Середземному морі – два ворожі кораблі, серед яких носії крилатих ракет "Калібр" теж відсутні.
  • Зазначають, що упродовж доби в інтересах Росії, прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря – 17 суден, з них 2 рухалися з протоки Босфор; до Чорного моря – 25 суден, з них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор.