Про це Мосійчук написав у своєму Facebook.

Зазначимо, що Тука раніше висловив думку про те, що розстріл авто Аміни Окуєвої та її чоловіка Адама Осмаєва був невдалим замахом саме на останнього, а кілери були дилетантами.

"Якщо шановному Георгію Туці відомі якісь факти щодо замаху на мене під телеканалом "Еспресо" чи вбивства моєї помічниці Аміни Окуєвої під Глевахою, рекомендую йому негайно дати покази слідчим, бо інакше це – просто бла-бла-бла...", – мовиться у повідомленні Мосійчука.

Читайте також: Вбивство Аміни Окуєвої організували щонайменше 4 людей, – Геращенко

Нардеп також висловив переконання, що Тука є відповідальним держслужбовцем і "продемонструє суспільству приклад співпраці зі слідчими органами"

Спираючись на матеріали слідства, про які можу говорити, стверджую, що і у випадку з замахом на мене, і вбивством Аміни діяла професійна група вбивць у складі 2-3, а, можливо, і більше осіб,
– наголосив Мосійчук.

Він додав, що наразі слідство опрацьовує великий об’єм оперативних матеріалів, допитує свідків, проводить експертизи і шукає вбивць.

Нагадаємо, 29 жовтня на залізничному переїзді біля селища Глеваха під Києвом диверсанти розстріляли авто, у якому їхала Аміна Окуєва та її чоловік Адам Осмаєв. Унаслідок нападу жінка загинула і поліція розслідує загибель Окуєвої як замовне вбивство.