Про це посол розповів в інтерв'ю білоруському телеканалу "Беларусь 1".

Читайте також: Польща замовила у США новітні ракетні комплекси

Зокрема, посол прокоментував можливість створення постійної американської бази у Польщі, яка обговорювалася президентом США Дональдом Трампом і президентом Польщі Анджеєм Дудою 18 вересня у Вашингтоні.

Звичайно, це фактор тривожний, і нехтувати ним не можна. І ось дуже важливий момент, я думаю, це важливо і для наших білоруських партнерів і, головне, для всіх, хто щось замишляє: напад на Білорусь будь у військовому плані буде розцінюватися як напад на Росію з усіма відповідними
наслідками,
– наголосив Михайло Бабич.

Він також зазначив, що Росія та Білорусь в цьому питанні провадять єдину військову політику, "яка гарантує абсолютну безпеку" громадян обох держав.

"У нас з нашими білоруськими партнерами в цій частині абсолютне взаєморозуміння: тут діє регіональне угруповання військ і сил, і на сьогодні сформовані всі компоненти, які необхідні як для оборони, так і для удару у відповідь", – сказав посол.

На думку Бабича, плани щодо нарощення американського військового контингенту поблизу кордонів Росії та Білорусі не сприяють безпеці сусідніх країн.

"Тому що вже точно ні для Польщі, ні для суміжних держав, де ці бази розгортаються, нічого хорошого таке протистояння не принесе", – зазначив посол.