Правоохоронці кажуть, жінка бачила, що хлопчик – у дуже поганому стані і не звернулась по допомогу до лікарів. Підозрювана начебто сама надавала медичну допомогу дитині.

Раніше Відірвані губи, статевий орган, пролежні і важкі травми: у Черкасах борються за життя хлопчика

У поліції перерахували травми, які отримав хлопчик:

  • Травма голови – найімовірніше від падіння.
  • Подряпини на кінцівках.
  • Інші тілесні пошкодження – походження яких має встановити експертиза.

За таку жорстокість та байдужість жінці загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі. Незабаром суд обере запобіжний захід для підозрюваної.

Бабуся стверджувала, що хлопчик упав з купи цегли

Зазначимо, що дитину госпіталізували з жахливими травмами. Бабуся стверджувала, що хлопчик впав з купи цегли, проте лікарі не повірили та викликали поліцію. Як написав у соцмережах депутат облради Олег Петренко, хлопчик кілька днів був без свідомості, у нього пролежні, а також відсутня частина губи, вух та статевого органа, також на тілі – сліди від опіків від сигарет.

Підозрювана – нерідна бабуся хлопчика

Раніше у ЗМІ повідомляли, що ймовірно, дитину у непритомному стані погризли собаки. Мати і батько хлопчика на час трагедії перебували у Києві – на операції. Хлопця залишили у бабусі та дідуся. Вони, проте, йому не рідні, адже це син невістки від першого шлюбу.

Читайте також На Донеччині затримали підлітків, підозрюваних у жорстокому подвійному вбивстві

У сімейної пари, в якої залишили дитину, були проблеми з законом. Вони розводили алабаїв, голодні собаки раніше вже нападали на місцеву жительку. З нелегального розплідника собак вже вилучали. Проте згодом чоловік та жінка завели знову тварин.