Також на весіллі під час карантину потрібно дотримуватися встановлених обмежувальних заходів, зокрема соціальної дистанції. Про це Степанов заявив ще 12 червня на брифінгу, втім 23 червня уточнив, що весілля на 50 гостей, наприклад, влаштовувати не можна. Максимум – 10, повідомляє 24 канал.

Читайте також Які області України наразі не готові послабити карантин: список

"На 50 осіб проводити весілля неможливо згідно зі встановленими на сьогодні правилами. Ці заходи можливі виключно до 10 осіб", – сказав Степанов.

Соціальна дистанція

Раніше щодо дотримання соціальної дистанції Степанов сказав, що це має бути "за можливістю". Мовляв, він чудово розуміє, що це все ж таки весілля. Імовірно, під час вигуків "Гірко!" соціальної дистанції можна не дотримуватися.

Також важливо користуватися антисептиками й вдаватися до інших заходів, про які ми вже неодноразово говорили. Про них усім нам відомо,
– пояснив міністр.

Водночас міністр упустив цілу низку деталей – які саме весільні конкурси можна проводити, а які – ні, чи можна кільком десяткам людей пити самогон з одного гарбуза за козацьким столом і, зрештою, чи дозволить уряд викрадати наречену, а дружбам цілувати дружок без захисних масок.

Що відомо про карантин в Україні?Він триває вже три місяці з 12 березня і наразі продовжений до 31 липня. Втім з 11 травня уряд поступово послаблює обмеження. У різних регіонах це відбувається з різною швидкістю, в залежності передовсім від нових випадків коронавірусу.