Відповідний допис з’явився на його сторінці у Facebook.

Читайте також: "Хто фінансує NewsOne": Найєм розповів, яку справу треба відкрити на Мураєва

"Ми вирішили покинути політпроект "За життя" Рабіновича. Ми заберемо людей, ідеї, вашу довіру та підтримку. Для нас політика – не бізнес-проект, здатний забезпечити ситу старість і не зготоване на швидку руку ток-шоу. Ми створюємо партію, в якій не буде випадкових людей. Я готовий встати попереду та запропонувати Україні проект країни, якого у неї ніколи не було", – наголосив Мураєв.

За його словами, причиною такого кроку є те, що він довіряв деяким людям, які називали себе друзями та однодумцями, а насправді "вони обманювали, а також давали слово, яке потім нишком за спиною міняли на гроші".

Додамо, що Вадим Рабінович уже відреагував на таку заяву Мураєва. За його словами, вони вже давно – не разом.

"Якщо відкрити сторінку у Facebook Жені, то згадок про партію ви не знайдете за останні кілька років ... Ми – давно не разом, і це нормально, бо кожен вибирає свою дорогу. Бізнес – теж шанована професія ... Бажаємо йому успіхів і всього найкращого", – зауважив він.

Також лідер "За життя" додав, що найближчими днями внесе кандидатуру нового очільника політради партії.

Нагадаємо, наприкінці серпня Євгеній Мураєв, який володіє 100% прав на телеканал NewsOne, передав управління телеканалом терміном на 3 роки заступнику голови адміністрації екс-президента Януковича Андрію Портнову.