Про це йдеться у листі постійного представника МВФ в Україні Йоста Люнгмана, повідомляє 24 канал.

Радимо ознайомитися Кирило Шевченко очолив НБУ: що про нього відомо

Кирилові Шевченку побажали успіху у керма Нацбанку за "цих складних економічних умов". Там зазначили: НБУ ефективно працював і показав позитивний результат, що відобразилося на посиленні економіки.

Йост Люнгман підкреслив: потрібно забезпечити незалежність Національного банку.

Надважливо, щоби незалежність Національного Банку та притаманний НБУ високий рівень професіоналізму були убезпечені і за керівництва нового Голови,
– йдеться у листі Люнгмана.

Раніше представник МВФ в Україні заявляв: для подальшої співпраці Україна повинна зберегти незалежність НБУ, а також не відходити від принципів інфляційного таргетування та плаваючого валютного курсу.

Що відомо про Кирила Шевченка

  • Кирило Шевченко – фінансист з багаторічним досвідом роботи у банківській сфері.
  • Шевченку 47 років, він народився у російському місті Тула.
  • Наприкінці 80-х працював ремонтником на шахті імені Ілліча в Стаханові біля Луганська. Згодом вступив у Харківський державний економічний університет, де й отримав диплом економіста.
  • Працював в Українському кредитному банку (тепер – А-Банк) на посаді виконувача обов’язків начальника сектору залучення кредитних ресурсів. У 1995 став провідним економістом сектору кредитних ресурсів кредитного відділу банку "Аваль".
  • У 2009 році був радником тоді прем'єр-міністерки Юлії Тимошенко. Після цього працював першим заступником голови правління АБ "Укргазбанк". У перерві – радником голови правління ПАТ "Ощадбанк".