Шкіряк зауважив: від Путіна можна чекати чого завгодно. Про це радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив в ефірі одного з телеканалів.

До речі Глава ЦРУ попередив, що Росія може вдатися до "обмеженого вторгнення" в Україну

Наслідки будуть катастрофічними

Радник Авакова зазначив: можливість повномасштабного вторгнення Росії лишається. І вона з'явилася ще 7 років тому, коли перші російські солдати зайшли в Україну. Втім, нинішня ескалація серйозна, адже від Путіна можна очікувати будь-чого. Та, як каже Шкіряк, це схоже на шантаж. Наслідки ж вторгнення неминуче настануть і будуть катастрофічними.

Ми повинні також розуміти, що наслідки вторгнення будуть катастрофічними для Росії. І питання лише в тому, на що наважиться володар Кремля,
– зазначив Шкіряк.

Водночас радник міністра зазначив, що українські воїни готові захищати Україну. "Я можу сміливо сказати громадянам України, що підрозділи МВС та Збройні сили України готові давати відсіч. Бійці підготовлені та вмотивовані, – розповів Шкіряк.

Війська Росії все ближче

  • За даними української розвідки, загалом кількість російських військових до 20 квітня зросте до 110 тисяч.
  • Представниця США в ОБСЄ зазначила, що загалом Росія "підігнала" вже від 15 до 25 тисяч солдатів. Це найбільша кількість від 2014 року.
  • Аналітики британського розвідувальної компанії Janes розповіли, що у Воронезькій області поблизу кордону з Україною помітили колону з ракетними комплексами "Іскандер".