У МВС відхрестилися від нібито спроби нардепа "домовитися" з міністром внутрішніх справ України. У відомстві пояснили, що кримінальне провадження передали з Національної поліції до Державного бюро розслідувань після того, як з'явилися дані, що за кермом міг бути народний депутат.

Важливо Не місце у партії, – у "Слузі народу" жорстко відреагували на розслідування про ДТП з Трухіним

Через це наголошуємо, що всі намагання представляти суть справи так, що нібито народний депутат України Олександр Трухін про щось намагався "домовитись" з міністром внутрішніх справ, – не відповідають дійсності,
– мовиться у повідомленні МВС.

Як додали у міністерстві, поліцейські сумлінно виконали свої службові обов'язки з документування цього ДТП. Там також наголосили, що саме ДБР має займатися розслідуванням цієї справи.

Розслідування про ДТП з Трухіним: головне

  • Журналістам "Української правди" вдалося знайти правоохоронця, який першим прибув на місце масштабної ДТП. Крім цього, ЗМІ показали ексклюзивні кадри з його нагрудної камери.
  • Судячи з розслідування, "слуга народу" Олександр Трухін намагався покинути місце аварії. Поліцейські його не відпускали, тож він спробував домовитися, згадуючи при цьому очільника МВС.

Розслідування журналістів УП про аварію з Трухіним: дивіться відео