Солдатів з окупованого Донбасу кинули на фронт неофіційно

Українські розвідники перехопили чергову розмову "мобілізованого" солдата з Донецька. У бесіді військовий заявив, що планує втекти з війни.

До речі "Ваш вантаж 200 чекає": Укрзалізниця просить російську сторону забрати тіла окупантів

Цікаво, що покинути фронт планує цілий підрозділ на чолі з комбатом і полковником штабу. Російський військовий навіть назвав дату – 26 травня. За його словами, всі, хто перебувають поруч з ним на позиціях, збираються втікати.

Співрозмовник не поділяє настрої "мобілізованого" солдата з Донецька. Водночас на свій захист військовий з окупованого Донбасу заявив, що їх кинули на передову, але не надали відповідного спорядження.

Зокрема, окупант розповів, що їм видали снайперські гвинтівки Мосіна 1943 року, які у наші часи вже є музейними експонатами, а не зброєю.

Перехоплена розмова російського військового – відео

Як розповів окупант, "мобілізованих" з Донбасу називають "святі", оскільки вони ходять без спорядження, без каски. Чеченці прозвали таких солдатів – м'ясом.

Врешті-решт, військовий не боїться, що його звинуватять у дезертирстві. У розмові він пояснив, що вони потрапили в зону бойових дій неофіційно.

Ми перетнули кордон як вантаж "200". Нас тут навіть немає. Тому, якщо скажуть що дезертир, іди ти на х*й. Мене тут немає. Доведи зворотне. Ми ж, типу, добровольці. А насправді – добровільно-примусово,
– резюмував він.

Росія перемістила на територію України 500 мобілізованих бійців із Донбасу

До уваги – примусово мобілізовані російською армією: дивіться відео